شرکت فن آوری سیمرغ هوشمند شریف

در دنیای امروز، با پیشرفت چشمگیر علوم به خصوص علم کامپیوتر و الکترونیک، شاهد ساخت انواع دستگاه‌های هوشمند برای افزایش راحتی و آرامش افراد هستیم. دستگاه‌های مورد استفاده‌ی ما از جمله اتومبیل‌ها، وسایل خانگی، تلفن‌های همراه و… همگی در حال پیوستن به شبکه‌ی بزرگی هستند که برقراری ارتباط بین این وسایل را ممکن می‌کند و می‌تواند به شما کنترل بیشتری بر روی قسمت‌های مختلف زندگیتان بدهد.

یکی از حوزه‌های هوشمندسازی که جدیداً بسیار مورد توجه واقع شده است، هوشمندسازی محیط است. تصور کنید که اجزای مختلف منزلتان از جمله لامپ‌ها، در و پنجره‌ها، تلویزیون، سیستم تهویه و… همگی از راه دور توسط شما قابل کنترل و بررسی باشند. شما می‌توانید با استفاده از گوشی هوشمند خود به راحتی از باز یا بسته بودن درها یا روشن بودن چراغ‌ها مطمئن شوید، سیستم تهویه را طوری تنظیم کنید که با خروج شما از خانه خاموش شود، در صورت ورود فرد غریبه به منزلتان بلافاصله مطلع شوید و بسیاری کاربردهای دیگر که همگی به کمک نصب تعدادی حسگر و ایجاد یک شبکه‌ی داخلی در منزلتان امکان‌پذیر است.

هوشمندسازی محیط را به غیر از منزل، می‌توان در محیط‌های دیگر مانند مدارس، بیمارستان‌ها، اتاق‌های کنفرانس و… نیز به کار گرفت که علاوه بر ایجاد راحتی و آرامش بیشتر، امنیت بیشتری نیز برای آن محیط به ارمغان می‌آورد.

شرکت دانش بنیان فن آوری سیمرغ هوشمند شریف متشکل از مجرب‌ترین مهندسان کشور است که تمرکز خود را بر روی هوشمندسازی محیط‌های خانگی و اداری و طراحی و پیاده‌سازی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن، طراحی بازی‌های هوشمند محیطی و فروش قطعات مربوط به هوشمندسازی محیط قرار داده است. شرکت سیمرغ در قالب چند محصول خدمات هوشمندسازی خود را ارائه می‌کند که شما می‌توانید برای آشنایی با هر یک از آنها، وارد قسمت «محصولات» شوید. همچنین برای خرید اینترنتی وسایل مربوط به هوشمندسازی محیط، می‌توانید از بخش «فروشگاه» سایت استفاده کنید.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر در مورد هر یک از محصولات یا هماهنگی برای اجرای پروژه‌ی هوشمندسازی، از طریق ایمیل یا شماره‌ی تلفن درج شده در انتهای صفحه با ما در تماس باشید.